Për herë të parë në Shqipëri
MËNYRA QË S'KE PROVUAR ENDE PËR HUMBJEN E PESHËS
Të vdesësh nga uria nuk është më e nevojshme

DIETA JOTE KETO

80% e dietës -
YNDYRAT
5% e dietës -
PROTEINAT
5% e dietës -
KARBOHIDRATET
+Beauty Slim një përbërës kryesor i dietës
Keto — DIETË NDRYSHE NGA STEREOTIPET
HA YNDYRNA PËR TË HUMBUR PESHË

Qëllimi kryesor i dietës keto është që të kufizojë marrjen e karbohidrateve në mënyrë që trupi të kthehet në një gjendje të ketozës pas 7-10 ditësh. Ketoza është një gjendje metabolike në të cilën, në vend të karbohidrateve, trupi fillon të përdorë yndyrna dhe ketonet si lëndë djegëse.

Trupi harxhon më shumë kalori në tretjen e yndyrnave në vend të karbohidrateve - dhe për këtë arsye pesha zhduket më shpejt. Depozitat e ndenjura të yndyrës gjithashtu fillojnë të digjen.

Në të njëjtën kohë, ka mjaft proteina në dietë dhe nuk ndjeheni kaq të uritur, siç është rasti me dietat e tjera.

Beauty Slim

PERSHPEJTON PROCESIN E DJEGIES SE YNDYRNAVE DUKE RRITUR NIVELIN E KETONEVE
  • Përshpejton humbjen e peshës pa zvogëluar masën e muskujve
  • Promovon djegie më të madhe të yndyrës
  • Ri-integron rezervat e glikogjenit, duke ndihmuar në formimin e muskujve
  • Zvogëlon ndjenjën e urisë, zvogëlon dëshirat për ushqim të dëmshëm dhe të ëmbël

SI FUNKSIONON Beauty Slim?

Konsumimi i yndyrës si energji nuk fillon menjëherë në trup. Zakonisht duhen 4 deri në 10 ditë. Vetëm një konsum i moderuar i karbohidrateve dhe një mënyrë jetese aktive mund të garantojë një shfaqje të shpejtë të ketosis.

Tani Beauty Slim lejon trupin të kalojë në mënyrën e ketozës pothuajse menjëherë, duke e zvogëluar kohën në 45 minuta. Tashmë pas marrjes së parë, fillon përpunimi i depozitave të yndyrës. Me kalimin e kohës, tretja përmirësohet, metabolizmi përshpejtohet toksinat dhe mbeturinat eliminohen.

Merrni produktin në mënyrë rigoroze sipas udhëzimeve për ta sjellë trupin tuaj në një formë të përsosur.

POROSIT

E RËNDËSISHME!

Beauty Slim nuk shoqërohet me asnjë efekt laksativ, psikotrop dhe / ose diuretik. Ai nuk përmban substanca hormonale.

OPINIONI I EKSPERTËVE RRETH Beauty Slim:

Alessandra Fabbreschi: nutricioniste e klinikës FGBUN "Ushqimi dhe bioteknologjia FIC"

Gjëja më e vështirë në humbjen e peshës është djegia e yndyrës nënlëkurore, pasi trupi preferon karbohidratet. Është yndyrë nënlëkurore që nuk ju lejon të shihni rezultatin në peshore.

Falë dietës keto, trupi ka vetëm një burim energjie: ketonet, të cilat formohen si rezultat i shkatërrimit të yndyrnave. Sidoqoftë, për të arritur gjendjen e ketozës, është e nevojshme që së pari të përdorni rezervat e glikogjenit në indet e mëlçisë dhe muskujve. Zakonisht duhen 4 deri në 10 ditë.

Kur pacientët e mi duan ta përshpejtojnë këtë proces ose duan të humbin peshë shpejt dhe në mënyrë të sigurt, ju rekomandoj Beauty Slim atyre.

Ky mjet fillon djegien e dhjamit në 45 minutat e para pas marrjes së tij. Shpejton metabolizmin, mbështet sistemin imunitar. Përveç kësaj - pacienti nuk është i uritur, nuk tërhiqet nga ëmbëlsirat dhe ushqimi i dëmshëm.

Beauty Slim siguron rezultatin më të shpejtë të mundshëm pa efekte të rrezikshme shëndetësore
Nutricionistja Alessandra Fabbreschi ndau historinë e humbjes së peshës së pacientit të saj
Anxhela, 31 vjece, gjatësia 165 cm

para

91 kg

pas

57 kg (-34 kg)

Pacientja erdhi tek unë në një peshë rekord për veten e saj - 91 kg. Para kësaj Angelina u përpoq të humbiste peshë me agjërime dhe dieta të ndryshme, por ato vetëm japin rezultate afatshkurtra - pesha që ajo humbi u rikthye për të dyfishuar sasinë.

Kur i bëmë testet, doli që trupi i saj kishte një sasi jashtëzakonisht të ulët të ketoneve - kjo ishte arsyeja për shtimin e shpejtë të peshës. Unë ia caktova asaj Beauty Slim.

NUMRI I KETONEVE NFORGANIZËM INFLUENCON DREJPËRDREJT PESHËN E TRUPIT. MË SHUMË KETONE - MË PAK PROBABILITET PËR OBEZITET.

Një figurë e elegante
është mënyra jote për të hequr qafe komplekset

Jepu mikeshave të tua një motiv për të të pasur zili dhe përgatituni për vëmendjen e meshkujve

DEA
Ju jeni tepër e bukur.
Si arrini të hani kaq shumë ndërsa humbni peshë?
Nuk mund të heq shikimin nga fotot tuaja :) A mund të shkojmë diku?
Ndani sekretin!
Wow, çfarë formash! A do të më jepni një numër telefoni?
Unë nuk ju njoh dhe ende po përpiqem të humbas peshë
U dashurova me shikim të parë
Wow, unë dua të njëjtën figurë.

Beauty Slim
I AFROHET OBJEKTIVIT

POROSIT

SI TË POROSISNI DORËZIMIN E Beauty Slim

PERPILO MODULIN E POROSISE
Vendosni emrin mbiemrin dhe numrin e telefonit
PRANONI TELEFONATEN E OPERATORIT
Menaxheri do të specifikojë të dhënat e adresës
PAGUANI NE DOREZIM
Nuk kërkohet pagesa paraprake. Prodhuesi garanton anonimitetin e plotë të porosisë

PYETJE?
JEMI GATI T'U PËRGJIGJEMI ATYRE

Qendra e telefonatave është në dispozicion 24/7 - gjithmonë mund ta bëni pyetjen në një formë të përshtatshme për ju

A PERDORET PER VEGANET ?

Fshih përgjigjen
Beauty Slim nuk përmban asnjë përbërës të kafshëve, kështu që veganët mund ta marrin atë.

A NDIKON Beauty Slim NE SFONDIN HORMONAL?

Përgjigje e hapur
Në përbërjen e Beauty Slim nuk ka substanca që mund të shkaktojnë çekuilibër hormonal.

PER SA KOHE ESHTE E SIGURT MBAJTJA E DIETES KETO DHE HUMBJA E PESHES ME Beauty Slim?

Përgjigje e hapur
Ne ju rekomandojmë të merrni Beauty Slim dhe të kufizoni konsumimin e karbohidrateve për 30 ditë. Nëse është e nevojshme, ju mund të bëni një pushim për një javë dhe pastaj të përsërisni trajtimin.

A MUND TE PERDOR VETEM Beauty Slim DHE TE HUMBAS PESHE?

Përgjigje e hapur
Produkti u zhvillua si një shtesë në dietën keto, e cila përshpejton shndërrimin e yndyrës në energji. Nëse karbohidratet vazhdojnë të arrijnë në sasi të mëdha, efekti do të jetë më pak i dukshëm.

POROSIT

Çmimi i mëparshëm 78 EUR
Çmimi i ri 39 EUR *
+383XXXXXXXX
* zbritje 50%

CFARË THONË GRATË QË
KANË PROVUAR CIKLIN E Beauty Slim

para
94 kg
pas
63 kg
Meri
Për mua, dieta keto është bërë një zbulim i vërtetë. Unë kurrë nuk kam mbajtur dietë më parë, por këtu nuk kam qenë as i uritur vazhdimisht. Po, dhe mbi të gjitha nuk u limitova në ushqim. Vazhdova të ha peshkun tim të preferuar. Dalëngadalë fillova të shpëtoj nga 94 kg, por procesi nuk lëvizi aq shpejt sa do të doja. Atëherë zbulova Beauty Slim dhe mrekullinë: Fillova të humb peshë shpejt. Për 3 muaj, më shumë se 31 kg u zhdukën! Pa efekte anësore.
para
89 kg
pas
57 kg
Daniela
Kam qenë në dietë gjatë gjithë jetës sime . Shendoshesha , dobesohesha , por pa rezultat. Një nutricionist më tregoi për Beauty Slim. Para se të filloja të pija, bëra një analizë për trupat e ketonit: rezultati para administrimit ishte 0.9 mol dhe pas - 9 mol. Kam kufizuar konsumimin e karbohidrateve dhe rezultate të vërteta-minus 4-5 kg ​​shkonin çdo javë. Në të njëjtën kohë, nuk u ndjeva keq , nuk isha i uritur, isha energjik dhe i gëzuar.
para
71 kg
pas
53 kg
Kamela
Beauty Slim - dashuria ime. Ndoshta porcionet ishin shumë të mëdha ose shpesh shpesh ndaloja për një ëmbëlsirë - nuk e di ... Por vetëm me Beauty Slim arrita të humb 18 kg (kam vazhduar të shmang karbohidratet). Vajza, ky është një mjet për tu marrë! Yndyrnat digjen, por muskujt mbesin dhe shfaqen format. Thjesht keni nevojë për një forcë vullneti. Unë shkova nga M në XS në 2 muaj!

DERI TEK PESHA IDEALE MBETET VEÇ PAK!

Beauty Slim DO TE BEJE PAMJEN TUAJ TE BUKUR ME SHPEJT NA Ç'E MENDON!

POROSIT

78 EUR
39 EUR *
+383XXXXXXXX
* zbritje 50%
pack
Çmimi i mëparshëm 78 EUR
Çmimi i ri 39 EUR *
+383XXXXXXXX
* zbritje 50%